Sitemap Contact
Error showing flash-object.
Sitemap Contact
zoeken

onze diensten en medewerkers:

bij wie kan je terecht voor:

Algemene huuradministratie - Financiën - Boekhouding:

E: info@nst.be 

T: 011 68 33 79

F: 011 67 43 10

 

Verhuringen, huurprijsberekeningen en -herzieningen, verkopen:  Katja Haubrechts:  katja.haubrechts@nst.be- tel 011 71 75 45

Bewonerszaken & financiële dienst (huurachterstallen/-geschillen): Gert Schalenbourg: gert.schalenbourg@nst.be-tel 011 71 75 46

Kandidaat-huurders: Babette Cillen: babette.cillen@nst.be - tel 011 71 75 44

Teamverantwoordelijke Huuradministratie: Hanne Smeers: hanne.smeers@nst.be - tel 011 36 02 81

 

Boekhouding: Nancy Corthouts: nancy.corthouts@nst.be - tel 011 71 75 43

Boekhouding & financiële dienst: Sigi Buteneers : sigurd.buteneers@nst.be - tel 011 71 75 42

 

 

Technische dienst – onderhoud gebouwen & nieuwe projecten:

E: td@nst.be 

T: 011 68 33 79

F: 011 67 43 10

 

Secretariaat onderhouds- en herstellingswerken, ICT-verantwoordelijke: Nico Somers: nico.somers@nst.be - tel 011 71 75 48

Plaatsbeschrijvingen - secretariaat onderhouds- en herstellingswerken: Michel Pauwels: michel.pauwels@nst.be - tel 011 36 02 80

Werftoezicht, plaatsbeschrijvingen: Kris Vanbrabant: kris.vanbrabant@nst.be - tel 011 71 75 47

Werftoezicht: Steven Uzar: steven.uzar@nst.be - tel 011/36 02 82

 

Werken in eigen regie: leiding: Peter Huyghe: peter.huyghe@nst.be - tel 011 71 75 49

Technisch onderhoudsteam:  Odette Hannecart,  Stefan Strouwen, Jo Windmolders, Michaël Leemans.

 

Diensthoofd technische dienst: Bert Schoenmaekers: bert.schoenmaekers@nst.be - tel 011 71 75 41

 

Directie

T: 011 68 33 79

F: 011 67 43 10

 

 Directeur: Georges Feucht: georges.feucht@nst.be - tel 011 71 75 40