Ons team: bij wie kan je terecht voor:


Algemene huuradministratie:

E: info@nst.be
T: 011 68 33 79
F: 011 67 43 10

Verhuringen, huurprijsberekeningen en -herzieningen, verkopen:
Katja Haubrechts: katja.haubrechts@nst.be – tel 011 71 75 45 (niet bereikbaar op woensdagnamiddag en vrijdag)

Financiële dienst (huurbetaling, huurachterstallen & -geschillen):
Gert Schalenbourg: gert.schalenbourg@nst.be – tel 011 71 75 46

Huurderszaken (sociale klachten, niet financiële geschillen, plaatsbeschrijvingen)
Gert Schalenbourg: gert.schalenbourg@nst.be – tel 011 71 75 46

Jurgen Reniers: jurgen.reniers@nst.be– tel 011 36 02 84 of mobiel 0470 96 24 55 (enkel telefonisch bereikbaar op maandag, dinsdagvoormiddag, woensdag en donderdagnamiddag)

Huisbewaarder:
Depoorter Marc - tel 0476 75 08 27 (enkel telefonisch bereikbaar tijdens de normale werkuren)

Kandidaat-huurders:
Babette Cillen: babette.cillen@nst.be – tel 011 71 75 44 (niet bereikbaar op woensdag)

Teamverantwoordelijke Huuradministratie:
Hanne Smeers: hanne.smeers@nst.be – tel 011 36 02 81

Boekhouding & financiële dienst

E: boekhouding@nst.be
T: 011 68 33 79
F: 011 67 43 10

Financieel verantwoordelijke boekhouding:
Patrick Lycops: patrick.lycops@nst.be – tel 011 71 75 43

Boekhouding:
Sigi Buteneers : sigurd.buteneers@nst.be – tel 011 71 75 42

Technische dienst – onderhoud gebouwen & nieuwe projecten:

E: td@nst.be
T: 011 68 33 79
F: 011 67 43 10

Secretariaat onderhoud-- en herstellingswerken, ICT-verantwoordelijke:
Nico Somers: nico.somers@nst.be – tel 011 71 75 48

Plaatsbeschrijvingen – secretariaat onderhoud- en herstellingswerken:
Michel Pauwels: michel.pauwels@nst.be – tel 011 36 02 80 (enkel bereikbaar op dinsdag en vrijdag)

Werftoezicht, plaatsbeschrijvingen:
Steven Uzar: steven.uzar@nst.be – tel 011 36 02 82
Pieter Janssens: pieter.janssens@nst.be - tel 011 36 02 83

Werken in eigen regie: leiding:
Peter Huyghe: peter.huyghe@nst.be – tel 011 71 75 49

Technisch onderhoudsteam:
Odette Hannecart,  Stefan Strouwen, Jo Windmolders, Michaël Leemans.

Huisbewaarder:
Depoorter Marc - tel 0476 75 08 27 (enkel telefonisch bereikbaar tijdens de normale werkuren)

Diensthoofd technische dienst:
Kris Vanbrabant: kris.vanbrabant@nst.be – tel 011 71 75 47

Directie

T: 011 68 33 79
F: 011 67 43 10

Directeur:
Georges Feucht: georges.feucht@nst.be – tel 011 71 75 40

Over ons Ons team